درباره ما

  • فاز اول این مجتمع در سال 1396 ، تحت عنوان مجتمع آدینا بافت حریر کاشان به شماره ثبت 5982 با هدف تولید انواع فرش ماشینی و کفپوش با همکاری تیمی توانمند شامل مدیران باتجربه، مهندسین مجرب و کارگران ماهر با استفاده از الیاف صددرصد اکرلیک و هیت ست شده مرغوب شروع به فعالیت گردیده است. این شرکت فعالیت خود را در کاشان در زمینی به مساحت 21170 متر آغاز نموده است.  

نوآوری در طراحی و رنگ آمیزی و کیفیت نوع نخ مصرفی در تولید فرش ماشینی از اهمیت بالایی در این شرکت برخوردار است. حضور مجتمع آدینا بافت حریر کاشان در بازارهای داخلی طی چندسال گذشته تداوم داشته و خوش نامی و محبوبیت شرکت به دلیل مشتری مداری و استانداردهای بالای کیفیت و نیز نوآوری در طراحی و رنگبندی فرش در این شرکت می باشد.

  • فاز دوم این مجتمع با هدف بازسازی و بهسازی برخی از ماشین آلات از رده خارج قالیبافی و تبدیل آنها به ماشین آلات با تکنولوژی پیشرفته و مدرن، پس از حدود دو سال تحقیقات گسترده و سرمه گذاری، یکسری تغییرات بر روی این ماشین آلات انجام داده، آزمایش کرده و به نتیجه دلخواه و مثبت رسیده است.

  • فاز سوم این مجتمع جهت تولید نخ های ابریشم مصنوعی و اکرلیک در شرف ساخت و ساز سالن ها و خریداری ماشین آلات می باشد که امید است در سال های آتی این مجموعه راه اندازی گردد تا بتوانیم حتی الامکان از ورود مواد اولیه الیاف خارج از کشور جهت تولید انواع نخ های فرش ماشینی بی نیاز شویم. همچنین اشتغال زایی و جذب نیروی انسانی در این شرکت را فراهیم نماییم.

مجتمع فرش آدینا با تلاش مدیران و پرسنل کوشای این مجموعه همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی داشته و توانسته از نظر کیفیت استاندارد های ملی را رعایت نموده و  همواره در حال تلاش برای تولید محصولات متنوع و باکیفیت بالا و متناسب با سلیقه مشتریان عزیز می باشد.

گروه پشتیبانی مجتمع فرش آدینا به صورت شبانه روزی آماده ارایه خدمات و پاسخگویی به سوالات شما می باشند. همجنین برای انتخاب بهتر فرش مورد نظر خود میتوانید از نظرات و  مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.